MONITORS

BOOK ROOM MONITORS

Mrs. Annelie Coetzee

Lindiwe Qhena-Kambombo (10A)

Theuns Alberts (9A)

Surika Roodman (9C)

Sebastian van Wyk (11C)

Louwrens Nortier (11A)

 

STATIONARY ROOM MONITORS

Mrs. Marna Blaauw

Anke Rudolph (10D)

Waneka Venter (10C)

Diané de Jager (11A)

Nika Steenkamp (11A)

 

LIBRARY/MEDIA CENTRE MONITORS

Mrs. Wilma de Wet

Ester Gabriel (9D)

Louis Heyman (11D)

Abraham Ambabi (11C)

 

ANCHOR CENTRE MONITORS

Mrs. Glou-Maré Poggenpoel

Juané Brand (9B)

Simoné Nasilowski (9B)

Christo Smit (9B)

 

BIOLOGY LABORATORY MONITORS

Mrs. Jolandi Vogel

Allegra Kaserra (9B)

Buumba Mwiya (10B)

Magdel Pienaar (10B)

Monica Heito (9C)

Cheryl Hansen (10B)

Reesha Shipapo (10B)

 

SCIENCE LABORATORY MONITORS

Mrs. Annalize Louw

Nazneen Stuart (9B)

Elmine McCarthy

Dylan Gerber (10A)

Elizhia Alberts (11C)

Juan Theunissen (11A)

Britney Botha (11C)

Reuben Maritz (9B)

Stephen Fourie (9C)

Cheyenne Turner (9A)

Minki Rudolph (9A)

 

TUCK SHOP MONITORS (GR 11)

Gr 11 Register Teachers

Jordan Reed (11B)

 

Mrs. Christine Adams

JD Rossow (11D)

 

Mrs. Rusa Amunyela

Louis Van Niekerk (11B)

 

Mrs. Amanda Breedt

Lee-Ann Fourie (11B)

 

Mrs. Marieke Hamann

Zander Everson (11A)

Katya Dedekind (11C)

Nelrie Zwemstra (11C)

Diané De Jager (11A)

Nika Steenkamp (11A)

Anthony Oberholster (11D)

Hazel David (11A)

Kiva Garces (11A)

Xavier Mouton (11C)

Monique Grobler (11A)

Micheal Koopman (11D)

Curbe Beukes (11C)

Berenice Winborn (11B)

Ashley Maclobo (11B)

Roché Thomas (11B)

Alexis Coleman (11D)

Britney Botha (11C)

Francois Kuhn (11C)

Raymondé Hummel (11B)

 

ARCHERY MONITORS

Mrs. Marlene Venter

Darian Mouton (9D)

Liam Mouton (10B)

Marionette de Waal (10D)

Alessandro Hendricks (9B)

 

ICT MONITORS

Mrs. Nicky du Plessis

Delia de Villiers (10A)

Mikayla Lawrence (10A)

Jason Koen (9D)

Mareva Beukes (10D)

Shy-Ann Kaoseb (10D)

Ariana Smith (10B)

 

ARTS MONITORS

Mrs. Charmaine Nagel

Stefan Goosen (9D)

Jeandré Bruwer (9A)

Danette Pretorius (9A)

Eamoné Mouton (9B)

Ester Gabriel (9D)

Kayra Dereyck (9C)

Zoë Sinvula (10D)

Ariana Nasilowski (11C)

Tameeka Celotto (10C)

Cayla Fourie (10A)

Danelle Welgemoed (10A)

Mackenzie !Gontes (11C)

Evanté Jackson (11D)

 

SOUND AND TECHNICAL MONITORS

SECONDARY PHASE

Mr. Morné Rust

Annelyn Maass (10B)

Andrew Garbers (11D)

JJ Rose (10A)

Roelf McCarthy (9C)

Japhet Kashiiwanhapo (9C)

Philip du Plessis (10C)

Henré Van Niekerk (9D)

 

PHOTOGRAPHY MONITORS

Mrs. Chrissi Van Dyk

JJ Rose (10A)

Amanda Breedt

Leigh-marie Visser (10A)

Dohan Van Zyl (10A)

 

FUNCTION MONITORS SECONDARY

Mr. Morney Brendell

Jo-nell Thirion (10A)

Ariana Smith (10B)

Shy-Ann Koaseb (10D)

Ivandri Van Tonder (10C)

Caitlin Keus (10D)

Elandri Theunissen (10B)

Vikeisha Saunders (11D)

Egon Esterhuizen (11D)

Roché Jansen van Vuuren (11D)